Biuro

Ząbki, ul. Zakopiańska 29B

Telefon

880 60 20 20

E-mail

info@nigella.com.pl

Sufity napinane a sufity podwieszane z GK - podobieństwa i różnice.

Sufit napinany czy sufit z GK, co wybrać? Jest to chyba jedno z najczęściej zadawanych nam pytań na etapie planowania wykończenia domu lub mieszkania. Jeszcze kilka lat temu zanim sufity napinane zyskały w naszym kraju popularność, choć jeszcze nie tak dużą na jaką zasługują i jaką najprawdopodobniej dopiero zdobędą, dla osób planujących wykonanie prac remontowo-budowlanych w swoim domu, jeśli chodzi o powierzchnię sufitu praktycznie nie było innej alternatywy poza tradycyjną płytą GK w tym przypadku nazywaną po prostu sufitem podwieszanym.

Czytaj dalej

Jak i czym umyć sufit napinany?

Gdy już ekipa montażowa skończy swoją pracę, a sufit napinany zacznie zdobić pomieszczenie, w którym jest zainstalowany, przychodzi moment, w którym często zadawane jest pytanie: w jaki sposób utrzymywać go w czystości?

Czytaj dalej

Sufit transparentny podświetlany LED w łazience.

Czy sufit napinany wykonany z folii transparentnej podświetlanej od góry taśmami LED może stanowić jedyne i w zupełności wystarczające oświetlenie w pomieszczeniu? Oczywiście, że tak. Jest to bardzo często stosowane rozwiązanie np. w łazienkach. Dlaczego akurat w nich? Bo idealnie spełnia swoje funkcje i doskonale do nich pasuje.

Czytaj dalej

Adaptacja poddasza. Sufity napinane na „skosach”. Czy to możliwe?

W ostatnich miesiącach coraz częściej spotykamy się z pytaniami od zaintrygowanych klientów czy możliwe jest wykonywanie sufitów napinanych na tzw. skosach. Odpowiedź jest twierdząca. Oczywiście, że tak. Nie tylko jest możliwe zainstalowanie takiego sufitu na pojedynczej płaszczyźnie, ale wręcz adaptacja całego poddasza przy użyciu tej posiadającej jakże wiele zalet technologii.

Czytaj dalej

Sprzedaż i montaż sufitów napinanych

Tel. 880 60 20 20
E-mail: info@nigella.com.pl
Biuro: 05-091 Ząbki, ul. Zakopiańska 29B

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
7 dni w tygodniu

Skorzystaj z formularza kontaktowego, zadzwoń lub napisz wiadomość. Oddzwonimy niezwłocznie.

 

logo

Copyright © 2017