Biuro

Ząbki, ul. Zakopiańska 29B

Telefon

880 60 20 20

E-mail

info@nigella.com.pl

Dla ekip remontowo-budowlanych

Dlaczego warto z nami współpracować?


1

Wspólny rozwój.

Jesteśmy ambitną firmą, która stawia sobie za cel ciągły rozwój i wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań. W naszej ofercie znajdują się nie tylko wszystkie dostępne na rynku rodzaje sufitów napinanych w szerokim wyborze barw, wzornictwa i typów powierzchni, ale i wiele unikalnych, niedostępnych gdzie indziej rozwiązań. Stale rozwijamy asortyment naszych produktów i wprowadzamy innowacje. Z dumą możemy powiedzieć o sobie, że w swojej specjalizacji wyznaczamy trendy rynkowe. Stawiamy na jakość i pełne zadowolenie z naszych usług. O sufitach napinanych wiemy praktycznie wszystko. Dziś chcemy podzielić się tą wiedzą z Państwem.
2

Atrakcyjne warunki współpracy.

Rynek sufitów napinanych rośnie i rozwija się niesłychanie dynamicznie. Współpraca z nami umożliwia naszym Partnerom szybkie zdobycie wiodącej pozycji na lokalnym rynku, perspektywę szybkiego rozwoju i zarabiania coraz większych pieniędzy. W ramach naszej propozycji możecie Państwo generować bardzo atrakcyjne marże. Współpracującym montażystom zapewniamy know-how, dostęp do najnowocześniejszych technologii i materiałów, bardzo atrakcyjne ceny i model odroczonych płatności dla stałych odbiorców, błyskawiczną realizację zamówień, oraz przede wszystkim partnerski model współpracy, z której obie strony czerpią satysfakcję i zadowolenie.
3

Możliwość budowania własnej marki na bardzo dynamicznie rozwijającym się rynku.

Choć rynek sufitów napinanych tak naprawdę w Polsce dopiero raczkuje, marka Nigella jest coraz bardziej rozpoznawalna nie tylko w Warszawie, ale i w całym kraju. Korzystając z naszego know-how i materiałów, Państwo również możecie w szybkim czasie zdobyć czołową pozycję na swoim lokalnym rynku. A co za tym idzie pozyskiwać więcej klientów od konkurencji, także tej, która dopiero przyjdzie. Wszyscy wiemy, że najlepszą reklamą jest tzw. poczta pantoflowa. Wybierając współpracę z firmą Nigella możecie Państwo zacząć czerpać z tego korzyści praktycznie od ręki.
4

Najlepsze ceny sufitów napinanych.

Zamawiając sufity napinane w firmie Nigella otrzymujecie je Państwo w najlepszej cenie na rynku. Cenimy sobie długofalową współpracę z odbiorcami, dlatego ceny, które możemy zaproponować nie tylko są najlepsze już na starcie, ale dzięki regularnie organizowanym akcjom promocyjnym i dodatkowym rabatom pozwolą Państwu na zarabianie atrakcyjnych pieniędzy. Oto nasz cennik.
5

Dostęp do bazy klientów.

Jako dystrybutor sufitów napinanych otrzymujemy bardzo wiele zapytań od klientów z całego kraju. Ponieważ nasze ekipy montażowe pracują głównie na terenie aglomeracji warszawskiej i województwa mazowieckiego, większość zapytań od klientów z pozostałych województw przekazujemy naszym Partnerom według klucza geograficznego. Nie pobieramy w związku z tym żadnych dodatkowych opłat. W trosce o renomę firmy i satysfakcję klientów oczekujemy tylko, że montaż zostanie wykonany w sposób fachowy i profesjonalny. A zadowoleni klienci z czystym sumieniem polecą Państwa usługi rodzinie czy znajomym. Dzięki czemu wspólnie będziemy rozwijać nasz biznes.
 

 

Sprzedaż i montaż sufitów napinanych

Tel. 880 60 20 20
E-mail: info@nigella.com.pl
Biuro: 05-091 Ząbki, ul. Zakopiańska 29B

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
7 dni w tygodniu

Skorzystaj z formularza kontaktowego, zadzwoń lub napisz wiadomość. Oddzwonimy niezwłocznie.

 

logo

Copyright © 2017