Biuro

Ząbki, ul. Zakopiańska 29B

Telefon

880 60 20 20

E-mail

info@nigella.com.pl

Nigella – o nas.

Firma Nigella zajmuje się sprzedażą i montażem sufitów napinanych. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Większość z nas pracuje w branży od dziesięciu lat lub nawet dłużej. Zrealizowaliśmy w tym czasie mnóstwo projektów, zarówno w mieszkaniach prywatnych jak i obiektach publicznych. Zdobyliśmy dzięki temu niezbędną praktykę i wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystujemy ku satysfakcji naszych obecnych oraz przyszłych Klientów.

Pracujemy głownie na terenie Warszawy i okolic, ale montujemy też sufity napinane na terenie całej Polski. Nasze produkty cieszą oczy klientów także w innych krajach w Europie oraz w USA.

Sprzedajemy zarówno kompleksową usługę czyli sufity napinane z montażem, jak i zestawy, które można zainstalować we własnym zakresie. Sufity napinane do samodzielnego montażu oferujemy firmom remontowo-budowlanym, ale i wszystkim tym, którzy chcieliby samodzielnie zmierzyć się z zainstalowaniem sufitu napinanego w swoim domu.

Oferowane przez nas sufity napinane charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, trwałością, różnorodnością materiałów i wzornictwa, oraz umiarkowaną ceną. Sufity napinane Nigella wyprodukowane są z wysokiej jakości folii PCV oraz trwałych, zaawansowanych technicznie systemów montażowych, dzięki czemu mogą cieszyć oczy klientów przez wiele lat. Nasze sufity napinane to produkt z najlepszym znakiem jakości i trwałości.

Ogromną wagę przywiązujemy do profesjonalnego montażu. Zdajemy sobie sprawę, że fachowcy, którzy instalują u klientów sufity napinane są wizytówką naszej firmy. Sam proces montażu w domu lub siedzibie klienta przebiega sprawnie i w sposób nieinwazyjny. Czas potrzebny na instalację średniej wielkości pojedynczego sufitu (10 metrów kwadratowych z oświetleniem) to w przybliżeniu około 4 godziny.

Szeroki wachlarz barw, wzorów i faktur stosowanych przez nas materiałów oraz możliwość wykonania praktycznie dowolnego niepowtarzalnego wzoru sufitu napinanego zapewniają Państwu bogactwo wyboru ograniczone jedynie wyobraźnią. Do realizacji zamówień jesteśmy w stanie przystąpić niemal praktycznie z chwilą ich otrzymania. Stale rozbudowywana sieć dystrybutorów umożliwia realizację zamówienia od A do Z nawet w 24 godziny od jego przyjęcia. A wszystko po to abyście Państwo i Państwa goście mogli cieszyć oczy nowym, pięknym sufitem napinanym zainstalowanym w swoim domu lub biurze.

10 powodów dla których warto nam zaufać i wybrać nasze sufity napinane.

  1. Najwyższa jakość materiałów.
  2. Umiarkowana cena.
  3. Bardzo szeroki asortyment rodzajów i wzorów.
  4. Nadruk dowolnego obrazu lub zdjęcia.
  5. Realizacja zamówienia nawet w 24 godziny.
  6. 15 – letnia gwarancja.
  7. Montaż na terenie całej Polski.
  8. Sufity do samodzielnego montażu.
  9. Wieloletnie doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów.
  10. Ale przede wszystkim… Piękny efekt końcowy.

Oferujemy Państwu szereg nowości niedostępnych dotychczas na rynku jak np. folię transparentną z połyskiem lub dowolny nadruk na folii pięciometrowej (bez zgrzewu!).

Wierzymy, że pracując uczciwie i solidnie, każdego dnia odwdzięczamy się za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyliście. Bardzo za nie dziękujemy.

Montaż

Równie wysoką wagę przywiązujemy do profesjonalnego montażu. Zdajemy sobie sprawę, że fachowcy, którzy instalują u klientów wyprodukowane przez nas sufity napinane są wizytówką naszej firmy. Sam proces montażu w domu lub siedzibie klienta przebiega sprawnie i w sposób nieinwazyjny. Czas potrzebny na instalację średniej wielkości pojedynczego sufitu (10 metrów kwadratowych z oświetleniem) to około 4 godziny. 

Sprzedaż i montaż sufitów napinanych

Tel. 880 60 20 20
E-mail: info@nigella.com.pl
Biuro: 05-091 Ząbki, ul. Zakopiańska 29B

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
7 dni w tygodniu

Skorzystaj z formularza kontaktowego, zadzwoń lub napisz wiadomość. Oddzwonimy niezwłocznie.

 

logo

Copyright © 2017