Biuro

Ząbki, ul. Zakopiańska 29B

Telefon

880 60 20 20

E-mail

info@nigella.com.pl

Folia transparentna z połyskiem

Dla tych, którzy pragną połączyć ogień z wodą mamy folię transparentną z połyskiem. Łączy w sobie fantastyczny efekt wizualny tzw. lustrzanego odbicia, a jednocześnie zapewnia odpowiednie parametry przepuszczania światła, umożliwiając - gdy zapadnie zmrok - włączenie umieszczonych nad membraną LED-ów, by w pełni korzystać z praktycznej funkcji oświetleniowej. Za dnia zaś znów ciesząc oczy swą funkcją dekoracyjną.

Czytaj dalej

Dwa rodzaje folii

Pragniemy zaprezentować Państwu instalację sufitu napinanego wykonanego z dwóch rodzajów folii. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest np. połączenie niezwykle efektownej folii czarnej lustrzanej z drugą częścią sufitu wykonaną z folii białej spełniającej jednocześnie funkcję oświetleniową. Na prezentowanym zdjęciu widoczne jest faliste połączenie obu tych materiałów.

Czytaj dalej

Wysoka jakość nadruku

Nadruki na sufitach napinanych wykonujemy w technologii UV, dzięki czemu kolory są o wiele bardziej nasycone, a obraz wyraźniejszy niż większość innych, oferowanych na rynku tego rodzaju usług. Ale to nie wszystko. Prawdziwą nowością jest możliwość wykonania nadruku na folii pięciometrowej. Dzięki temu nie ma konieczności wykonywania zgrzewu, co dotychczas niemal uniemożliwiało wykonywanie nadruków na sufitach napinanych o szerokości większej niż 3,5 m. Te dwa elementy, oraz najwyższe standardy obsługi Klientów, których staramy się przestrzegać, zdecydowanie wyróżniają sufity napinane z nadrukiem w firmie Nigella.

Czytaj dalej

Sprzedaż i montaż sufitów napinanych

Tel. 880 60 20 20
E-mail: info@nigella.com.pl
Biuro: 05-091 Ząbki, ul. Zakopiańska 29B

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
7 dni w tygodniu

Skorzystaj z formularza kontaktowego, zadzwoń lub napisz wiadomość. Oddzwonimy niezwłocznie.

 

logo

Copyright © 2017